OSADA NA WYSPIE

O Nas

Długo szukaliśmy odpowiedniego miejsca na nasz ośrodek. Sami jesteśmy rodzicami, którzy doceniają czas spędzony z dala od zgiełku, na łonie przyrody, ale jednocześnie z łatwym dostępem do atrakcji turystycznych. W końcu takie znaleźliśmy na Wyspie Sobieszewskiej. Miejsce pomiędzy dwoma rezerwatami przyrody, z nie zatłoczonymi, szerokimi plażami, wolne od typowego zgiełku nadbałtyckich miejscowości. Wyspa to nadmorska dzielnica Gdańska, na Starówkę można dojechać w 20 minut samochodem, miejskim autobusem w 45 minut. OSADA NA WYSPIE to najlepsze miejsce na rodzinny wypoczynek! 

Domki

OSADA NA WYSPIE to nowo wybudowane (2019/2020 r.) skandynawskie domki w konstrukcji drewnianej, położone przy ul. Boguckiego 77 w Gdańsku (Wyspa Sobieszewska).

Idealna lokalizacja (morze z szerokimi plażami, w tym strzeżoną, trasy rowerowe, rezerwaty przyrody, restauracja, smykolandia) gwarantują wspaniały odpoczynek dla Twojej rodziny i dzieci.

OSADA NA WYSPIE to kompleks domków wolnostojących z placem zabaw, trampolinami i duża wiatą. Każdy z domków składa się z dwóch sypialni (na piętrze) oraz salonu z jadalnią i aneksem kuchennym i przestronną łazienką (na parterze). Przeznaczony jest dla 4-7 osób, wliczając dzieci.

Każdy domek posiada duży przestronny taras, który jest odgrodzony drewnianą pergolą wraz z grillem i zestawem mebli ogrodowych. Na ogrodzonym terenie posesji udostępniane są po 1 miejscu parkingowym dla jednego domku.

Z myślą o naszych najmłodszych gościach przygotowaliśmy część domów z pokojami tematycznym (pirackie, morskie). Do dyspozycji są łóżeczka dla niemowląt, nocniki, podkładki, podstawki, wanienki, foteliki do karmienia (wszystko po wcześniejszym zgłoszeniu zapotrzebowania).