Przejdź do treści

Nasze domki

Usytuowane  pomiędzy dwoma rezerwatami przyrody, z nie zatłoczonymi, szerokimi plażami, wolne od typowego zgiełku nadbałtyckich miejscowości. Na terenie ośrodka plac zabaw, trampoliny, boiska do gier zespołowych, rowerki i zabawki dla dzieci. Jest też miejsce na ognisko oraz zadaszona wiata z dużym, wygodnym stołem i krzesłami. W każdym domku są osobne sypialnie, na parterach salon z kanapą, stołem i aneksem kuchennym. Umeblowane tarasy z grillami i klimatycznymi światełkami mają zasłony dla tych, którzy wolą czuć się bardziej intymnie. 

Domek Czerwony

Nasz największy domek. Duży aneks kuchenny ze sporą lodówką, płytą indukcyjną na 4 pola i zmywarką zapewnią komfortowe przygotowanie posiłków. W mniejszej sypialni zadbaliśmy o morski klimat, w większej dla równowagi o biurko do pracy 😉

Domek czerwony
Domek niebieski 1

Domki Niebieski 1 oraz Niebieski 2

To nasze bliźniacze domki, więc usytuowane obok siebie, które dedykujemy szczególnie rodzinom 2+2. Duża sypialnia to komfort dla rodziców, mniejsza to miejsce dla najmłodszych ze specjalnie przygotowanymi do zabawy pokojami pirackimi 🙂

Domek żółty 1

Domek Żółty 1

To domek, który dedykujemy szczególnie ekipom 2+3. Mniejsza sypialnia z dwoma łóżkami pojedynczymi ma specjalnie zaaranżowany plażowy klimat 🙂 Tu można się poczuć sielsko. Jest to domek narożny, najspokojniejszy ze wszystkich, bo oddalony od placu zabaw i trampolin, dzięki zasłonom na tarasie jest najbardziej  intymnie.

Domek Szary

Ten domek  szczególnie sprawdzi się dla 5-osobowego składu. Duża sypialnia to komfortowe łózko podwójne, a mniejsza, urządzona w morskim klimacie, ma trzy łóżka pojedyncze.

Domek Szary
Domek żółty 2

Domek Żółty 2

To domek idealny dla 4 osób. W dużej jest wygodne łóżko podwójne. Mniejsza sypialnia z dwoma łóżkami pojedynczymi ma specjalnie zaaranżowany plażowy klimat 🙂  Tu można się poczuć sielsko. Jest to domek jasny, słoneczny a dzięki zasłonom na tarasie może być tu bardzo intymnie.